Tekstų rašymas svetainėms

Bautekas Digital atliekamas tekstų rašymas svetainėms yra paremtas jūsų konkurentų analize ir raktažodžių paieška.

Įmonės analizė

Bendradarbiaujame su įmonės paskirtu asmeniu, kuris suteikia informaciją apie jūsų veiklą

Teksto rašymas

Pateikiame idėjas ir turinio projektą, kurį galite įvertinti, ir įsitikinti, kad tekstas Jums patinka.

Turinio patvirtinimas

Patvirtinate galutinį turinio projektą.

Rezultatai

Tekstas, kurį Jūsų klientai pamils.

1. Įmonės analizė ir SEO rekomendacijos

Prieš pradėdami rašyti tekstus aptariame jūsų interneto svetainės architektūrą ir dizainą, išanalizuojame jūsų vykdomą veiklą, paslaugas ir produktus. Turėdami šią informaciją, sudarome raktažodžių planą ir pateikiame SEO rekomendacijas (šios rekomendacijos yra patarimai, kaip struktūrizuoti svetainę pagal teisingus SEO principus). Jeigu jūsų svetainė yra nenauja ir jau yra indeksuota paieškos sistemoje, tuomet galime atlikti SEO auditą, kurio metu sužinome, pagal kokius raktažodžius jūsų svetainė pozicionuoja paieškos sistemoje ir kokios paieškos frazės lieka neišnaudotos.

2. Teksto rašymas ir aptarimas

Kai svetainės architektūra ir dizainas yra patvirtinti, rašytojas pradeda kurti tekstą pagal prieš tai atrinktus raktažodžius. Komunikacija tarp Bautekas Digital rašytojų ir jūsų yra visiškai skaidri: darbą atliekame „debesyje“, t.y. visomis dokumentų nuorodomis iš anksto pasidaliname su jumis, todėl jūs galite stebėti rašymo eigą, matyti atrinktų raktažodžių parametrus (paieškų skaičių per mėnesį, konkurencingumą, paspaudimo kainą). Geriausių rezultatų pasiekiame tuomet, kai glaudžiai bendradarbiaujame su jumis, detaliai išsiaiškiname jūsų poziciją ir siekius.

Turėdami pirmąjį juodraštį, aptariame, kokios detalės jums patinka, ką norėtumėte pridėti, o ką pakeisti.

3. Svetainės turinio kėlimas

Paruošę jūsų svetainės tekstus, galime įteikti jums dokumento kopiją arba jūsų pageidavimu įkelti į jūsų svetainės valdymo platformą (pvz., WordPress).

Gaukite 10 proc. nuolaidą užpildę formą

 

Vidutiniškai svetainės tekstai turi tarp 2000–3000 žodžių (neskaitant tinklaraščio įrašų, DUK skilties ir pan.). Tokios apimties turinį galime parašyti per maždaug penkias darbo dienas, jei tekstų rašymas svetainėms yra suderintas bent dvi savaites iš anksto.